229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Öt zsoldos katona, 1510 körül

15. Hopfer, Daniel (Kaufbensen, 1470 körül - Augsburg, 1536)

Öt zsoldos katona, 1510 körül

rézkarc, papír

210*380 mm

j. a dobon: D. H.