229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Amorinók a szerelem nyilait kovácsolják

116. Albani, Francesco (Bologna, 1578 - Bologna, 1660) köre, 17. sz. első fele

Amorinók a szerelem nyilait kovácsolják

olaj, vászon

52*71,5 cm