229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Utcai zenészek

144. Brouwer, Adriaen (Oudenaarde, 1605 - Antwerpen, 1638) modorában, 19. sz.

Utcai zenészek

olaj, fa

31*45 cm

j.j.l.: A. Brouwer