229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Imádkozó Szent Ferenc

549. Jaschik Álmos (Bártfa, 1885 - Budapest, 1950)

Imádkozó Szent Ferenc

akvarell, tempera, papír

400*500 mm

j.b.l.: Jaschik