229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus pokolra szállása és feltámadása ünnepekkel

84. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Krisztus pokolra szállása és feltámadása ünnepekkel

olaj, fa

31*26 cm

sérült