229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alföldi tanya viharban

605. Tornyai János (Hódmezővásárhely, 1869 - Budapest, 1936)

Alföldi tanya viharban

olaj, karton

27*31,5 cm

j.b.l.: Tornyai