229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Divattervek, 3 db

620. Chompré, S. (működött a 20. sz. elején)

Divattervek, 3 db

akvarell, tempera, papír

200*200 mm

j.b.l. és j.l.: S. Chompré, sorozatszám: 98-300