229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet üveg palackkal, 1973

573. Ridovics László (Szombathely, 1925 - Budapest, 2018)

Asztali csendélet üveg palackkal, 1973

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Ridovics L. 73