229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nő tükör előtt

324. Teuchert Károly, ifj. (Teschen, 1856 - Budapest, 1926)

Nő tükör előtt

olaj, karton

40*29 cm

j.j.f.: Teuchert