229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Magyarország és a környéző országok térképe, 1745

7. Seutter, Matteus (1678- Augsburg, 1757)

Magyarország és a környéző országok térképe, 1745

színezett rézmetszet, papír

520*600 mm

j.b.l.: Mathaei Seutter