229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Madonna a gyermek Jézussal

10. Lotz Károly (Homburg vor der Höhe, 1833 - Budapest, 1904)

Madonna a gyermek Jézussal

tempera, tus, papír

230*180 mm

j.j.l.: Lotz K.