229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Férfi tanulmányok

344. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Férfi tanulmányok

akvarell, grafit, papír

310*390 mm

j.n. j.l.: hagyatéki bélyegző