229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Parkrészlet

427. Csáktornyai Zoltán (Budapest, 1886 - Budapest, 1921)

Parkrészlet

olaj, vászon kartonra ragasztva

73*55 cm

j.j.l.: Csáktornyai...