229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vár naplementében, 1888

287. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

Vár naplementében, 1888

olaj, vászon

68*54 cm

j.b.l.: Telepy K. 88