229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Portico di Ottavia Rómában

1. Piranesi, Giovanni Battista (Mozano, 1720 - Róma, 1778)

A Portico di Ottavia Rómában

rézmetszet, papír

530*715 mm

j.j.l.: Piranesi