229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lábát törlő

624. Hatvany Ferenc, báró (Budapest, 1881 - Laussane, 1958)

Lábát törlő

rézkarc, papír

280*190 mm

j.b.l.: pinx. Br. Hatvany Ferenc