283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Fűszertartó

258. Fűszertartó

48 g, 6,1*5,1*3,5 cm, kanálka h: 7,8 cm

Bécs, 1864, 13 latos antik ezüst, aranyozás nyomával, 'T.S.' mesterjegy, szögletes talpon lekerekített téglalap tálka, bordás peremmel, ezüst kanálka kiegészítés: pesti 1867-1936 közötti fémjellel, talpon vésett, koronás monogrammal