283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Szenteltvíztartó

170. Szenteltvíztartó

d: 25 cm

német, 19. sz. eleje, mázas keménycserép, rátétes díszítéssel
kis sérüléssel