283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Díszcsempe, 9 db

277. Díszcsempe, 9 db

2 db: 25*25 mm, 7 db: 25*12 mm

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, eozinmázas fehércserép
kis sérüléssel