283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Fűszertartó pár

260. Fűszertartó pár

88 g, 7*6*4 cm

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes, aranyozott ezüst, elkopott mesterjeggyel, hullámzó bordás díszítéssel
apró talpperem hibával