260. Fűszertartó pár
88 g, 7*6*4 cm
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes, aranyozott ezüst, elkopott mesterjeggyel, hullámzó bordás díszítésselapró talpperem hibával