254. Fűszertartó
93 g, m: 9,5 cm
Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, 'A.W.' Anton Weichesmüller (?) mesterjegy, hólyagolt díszítéssel virágkehely formájú tálka peremén vésett 'VM' tulajdonosi monogram, kis sérüléssel, kanálka is ezüst, későbbi kiegészítés 1867-1936 közötti, pesti fémjellel