283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Fűszertartó

254. Fűszertartó

93 g, m: 9,5 cm

Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, 'A.W.' Anton Weichesmüller (?) mesterjegy, hólyagolt díszítéssel virágkehely formájú tálka peremén vésett 'VM' tulajdonosi monogram, kis sérüléssel, kanálka is ezüst, későbbi kiegészítés 1867-1936 közötti, pesti fémjellel