283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Türkmén Tekke szőnyeg

309. Türkmén Tekke szőnyeg

148*110 cm

19. sz. vége, szenné csomózás
kopott, leszövő végei hiányosak