252. Kosárka
Ntto.: 207 g., m: 23 cm
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes, belső részen aranyozott ezüst, 'V' (?) mesterjegy, préselt, áttört, hálós és neorokokó díszítéssel, eredeti, csiszolt színtelen üvegtálkával