283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Kosárka

252. Kosárka

Ntto.: 207 g., m: 23 cm

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes, belső részen aranyozott ezüst, 'V' (?) mesterjegy, préselt, áttört, hálós és neorokokó díszítéssel, eredeti, csiszolt színtelen üvegtálkával