283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A nagyszombati kegykép mása, 1708

103. Magyar festő

A nagyszombati kegykép mása, 1708

olaj, vászon

65*49 cm

alján latin nyelvű felirattal