283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Párnahuzat és hímzés

217. Párnahuzat és hímzés

43*45 cm, 39*51 cm

erdélyi szász, 1900 körül, vászon alapon pamutszálas, keresztszemes hímzéssel
sérült