283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Tükörkép (Hinterglas) - Veronika kendője

162. Tükörkép (Hinterglas) - Veronika kendője

42,5*34 cm

Felvidék, 19. sz. közepe, csiszolt, foncsorozott, festett üveg
sérült