283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Pozsony látképe

326. Kaltschmed, Abraham (Augsburg, 1707 - ?) - Mikoviny Sámuel (Ábelfalva, 1698 - Trencsén mellett, 1750)

Pozsony látképe

színezett rézmetszet, papír

190*700 mm

j.b.l.: A. Kaltschmed sculp., Poson
j.j.l.: Samuel Mikoviny desig