326. Kaltschmed, Abraham (Augsburg, 1707 - ?) - Mikoviny Sámuel (Ábelfalva, 1698 - Trencsén mellett, 1750)
Pozsony látképe
színezett rézmetszet, papír
190*700 mm
j.b.l.: A. Kaltschmed sculp., Posonj.j.l.: Samuel Mikoviny desig