283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Tükörkép (Hinterglas) - Jézus születése

160. Tükörkép (Hinterglas) - Jézus születése

54*43 cm

Felvidék, 19. sz. vége, festett, foncsorozott, csiszolt üveg
Geburt Jesu felirattal
sérült