283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Nyílhegy, 7 db késpenge, 2 db

239. Nyílhegy, 7 db késpenge, 2 db

h: 5,5 - 10,5 cm

10 - 14. sz., kovácsoltvas
sérült