283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Ünnepi üvegikon - Jézus élete Szent Miklóssal és Krisztus feltámadásával

142. Ünnepi üvegikon - Jézus élete Szent Miklóssal és Krisztus feltámadásával

50*65 cm

Sebesláz, 19. sz. közepe, festett üveg
sérült