283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Késbak, 6 db

274. Késbak, 6 db

160 g, h: 9,7 cm

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dörr mesterjegy