283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Palack

174. Palack

m: 13 cm

német, 1745, színtelen hutaüveg, zománcfestett díszítéssel, német nyelvű felirattal, sérült
alján 20. sz.-i felirat: 'Bakonyszücs'