283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Textil, 4 db

219. Textil, 4 db

134*92 cm, 134*98 cm, 49,5*102 cm, 32*137 cm

Erdély, 20. sz. közepe, szövött vászon