283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Párnahuzat, 2 db

212. Párnahuzat, 2 db

37*49 cm, 36*45 cm

erdélyi szász, 1900 körül, vászon alapon pamutszálas, keresztszemes és láncöltéses hímzéssel
sérült, alakított