283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Fűszertálka

263. Fűszertálka

50 g, 7*5,2*2,8 cm, h: 7,3 cm

német (?), 1833, 13 latos antik ezüst, 'I.K.' mesterjegy, négy ívelt lábon ovális tálka, kanálka kiegészítés: Csehszlovákia, 1921-28 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'A.N.' mesterjegy