283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Keresztelőpohár

261. Keresztelőpohár

40 g, m: 6,5 cm

Prága, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'AP' mesterjegy, szecessziós díszítéssel, üres, véshető névmezővel