283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > A máriazelli Szűzanya kegyszobrának mása

178. A máriazelli Szűzanya kegyszobrának mása

m: 23 cm

osztrák, 19. sz. második fele, faragott, festett hársfa
felirat a hátoldalon: 'Perczel / MDXXXV'
sérült