283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Tükörkép (Hinterglas) - Szent Flórián

155. Tükörkép (Hinterglas) - Szent Flórián

42,5*33 cm

Felvidék, 19. sz. második fele, csiszolt, foncsorozott, festett üveg
kis sérüléssel