283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Fűszertartó pár

272. Fűszertartó pár

Ntto.: 74 g, 5*2*8 cm

Csehszlovákia, 1921-1928 közötti fémjel 800 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, 'T.T.' mesterjegy, 3-3 golyós lábon gyöngysor dísszel tagolt tálkák
2 ezüst kanálka kiegészítés: 1872-1922 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, 'G. és R.' mesterjegy, koronás 'I.V.', vésett monogrammal
színtelen üvegbetéteken kis csorbulás