272. Fűszertartó pár
Ntto.: 74 g, 5*2*8 cm
Csehszlovákia, 1921-1928 közötti fémjel 800 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, 'T.T.' mesterjegy, 3-3 golyós lábon gyöngysor dísszel tagolt tálkák2 ezüst kanálka kiegészítés: 1872-1922 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, 'G. és R.' mesterjegy, koronás 'I.V.', vésett monogrammalszíntelen üvegbetéteken kis csorbulás