283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Tükörkép - Oltáriszentség

157. Tükörkép - Oltáriszentség

29,5*20,5 cm

Felvidék, 19. sz. második fele, festett, foncsorozott, csiszolt üveg
középen felirat: I. Sacrament. Fec. AF
sérült