283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Sárkányölő Szent György

279. Sárkányölő Szent György

157 g; m: 26 cm

Buda (?), 1760 körül, 13 latos antik ezüst tűzaranyozás nyomaival, 'H.L.' mesterjegy, préselt, domborított lemez, vésett, poncolt díszítéssel, kerek talpon