279. Sárkányölő Szent György
157 g; m: 26 cm
Buda (?), 1760 körül, 13 latos antik ezüst tűzaranyozás nyomaival, 'H.L.' mesterjegy, préselt, domborított lemez, vésett, poncolt díszítéssel, kerek talpon