283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Az öt Gobilha védőszellem

282. Az öt Gobilha védőszellem

16,5*11 cm

Mongólia, 19. sz. vége, tempera, vászon
sérült