283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Párnahuzat, 2 db

216. Párnahuzat, 2 db

38*49 cm

erdélyi szász, 1900 körül, vászon alapon pamutszálas, keresztszemes hímzéssel, egyiken 'Maria Wolf 1903' felirattal
alakított, sérült