283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Üvegikon - Jézus születése

149. Üvegikon - Jézus születése

40*51 cm

Füzesmikola, 19. sz. második fele, festett, aranyozott üveg
kis sérüléssel