80. Vértál
d: 44 cm
Nürnberg, 17. sz., sablonnal vert sárgaréz, poncottlt díszítéssel, áldo állapotban lévő Szűz Mária ábrázolással, sérültIrodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Verttálak, Budapest, 2008. 48-50. old.