283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Szent József a gyermek Jézussal

176. Szent József a gyermek Jézussal

m: 19 cm

magyar, 19. sz. vége, faragott, festett fa
sérült, hiányos