283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Kályhacsempe

223. Kályhacsempe

11,5*15,5 cm

Erdély, Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép
máz sérüléssel