283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Az ősz idős bölcs - Buddha tanítványa

289. Az ősz idős bölcs - Buddha tanítványa

21,5*17 cm

Tibet, 19. sz. második fele, tempera, vászon
sérült