283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Női szent

63. Spanyol vagy nápolyi szobrász, 17. sz.

Női szent

faragott, festett, aranyozott körtefa

m: 85 cm

sérült, hiányos