283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Csésze

269. Csésze

39 g, m: 6,5 cm

német, 1888 utáni, hold korona fémjel és 1902 előtti, bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, íves füllel, vésett virágkoszorú díszítésben, üres, véshető névmezővel, belső rész aranyozva