269. Csésze
39 g, m: 6,5 cm
német, 1888 utáni, hold korona fémjel és 1902 előtti, bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, íves füllel, vésett virágkoszorú díszítésben, üres, véshető névmezővel, belső rész aranyozva